Vánoční koncert skupiny Leffatha

Datum | 25.12.2023

Dne 22. prosince se v kostele sv. Petra a Pavla v Ledči nad Sázavou uskutečnil Vánoční koncert skupiny LE.FfA.ThA. Hudební skupina, složená z animátorů ledečských farních táborů, zde již po páté zahrála a zazpívala vánoční písně a navodila tak vánoční atmosféru. Poslechnout jste si mohli tradiční vánoční koledy i méně známé písně s vánoční tematikou za hudebního doprovodu klavíru, akordeonu, kytary, flétny a dalších ozvučných nástrojů. V roli zpěváků se představila Alena Radilová, Anežka Vacková a nově také mužský hlas v podání Michaela Trajera. Hudební doprovod zajistila Marta Urbánková, Barbora Wolfová a Antonie Radilová. Všem divákům, kteří zaplnili celý kostel, patří veliké díky za jejich podporu a také finanční dary, které skupina LE.FfA.ThA. využívá na pořádání letních táborů pro děti. Tento rok byla také část vybraných peněz poslána na pomoc všem, kteří byli jakkoli zasaženi tragickou událostí na Filozofické fakultě v Praze.

Antonie Radilová; foto: J. Kolář